Proces projektowania biura - od szkicu do rzeczywistości

Jeśli czytałeś cokolwiek o naszych usługach planowania przestrzeni biurowej (na pewno czytałeś), to prawdopodobnie zastanawiasz się, jak to wszystko działa. W Calibre Office Furniture chcemy pomóc Ci stworzyć najbardziej produktywne i atrakcyjne biuro, a wszystko zaczyna się od szybkiego szkicu - tak, naprawdę!

Kiedy patrzysz na pustą lub starą przestrzeń, może być trudno wyobrazić sobie, jak chcesz, aby wyglądała w końcu, ale wszystko, czego naprawdę potrzeba, to odrobina wyobraźni. Weź kartkę papieru i naszkicuj swój pokój, uwzględniając miejsca, w których znajdują się drzwi, okna i wszelkie filary, które stoją na drodze. Te informacje będą nam potrzebne do pracy! Następnie należy określić, gdzie ma się znaleźć większość sprzętu i biurka. To wszystko. Dosłownie.

Na podstawie tego szkicu zaczniemy działać. Zastanowimy się, jak wykorzystać istniejącą przestrzeń, starając się dać Ci więcej niż masz teraz. Następnie otrzymasz plan i projekt 3D, który tworzymy w systemie CAD. Ta trudna do wyobrażenia przestrzeń biurowa nagle stanie się rzeczywistością na Twoich oczach, a Ty będziesz mógł wprowadzać poprawki i zmiany, zanim rozpocznie się remont!

Tak proste może być to rozwiązanie. Następnie można rozejrzeć się za alternatywnymi meblami biurowymi wysokiej klasy, aby umeblować nową przestrzeń, a może zamiast tego zdecydować się na meble wielofunkcyjne.

Czy ostatnio zmieniałeś aranżację biura?